Hakkımızda

1994 yılında Topkapı'da 300 m² bir dükkanda kurulan firmamız kurulduğundan bu yana sektörlerinde kendini kanıtlamış firmalara karton ve oluklu mukavva ambalaj konusunda hizmet vermektedir. 1999 yılında Kayabaşı Köyü'ndeki tesislerine taşınmıştır. 10.000 m² alanda üretimin her aşamasını kendi bünyemizde gerçekleştirebildiğimiz entegre fabrikamızda siz değerli müşterilerimiz için durmadan üretiyoruz.

Hizmette sınır tanımayan genç, dinamik, kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren 100 kişilik ekibimizle ambalaj ihtiyacınızı karşılayacak yüksek kaliteli ürünleri zamanında ve en ekonomik şekilde üretmek en önemli ilkemiz. Şirketimizin sahip olduğu pazar payını sürekli genişletmeyi hedefliyoruz. Gıda, Ayakkabı ve Tekstil sektörlerinde Türkiye'nin ve Dünya'nın dört bir tarafında ürünlerimizin kullanılmasının bize yaşattığı güzel duygular ile Ar-Ge departmanımız sizlere yenilik sunabilmenin tatlı telaşı içerisinde…

Sizlerle yeni başlayacak olan veya süregelen işbirliğimizin devamlılığı ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için; üretim proseslerimizi en iyi ürünü, en hızlı ve en ekonomik biçimde üretmek üzere dizayn edip makina parkurumuzu sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

"Sizler için üretmekten mutluluk duyuyoruz."

Ofis Galerisi